بهترین کارخانه بلوک هبلکس در ایران چه نام دارد

بهترین کارخانه بلوک هبلکس⭐به همراه شماره تلفن آن

بررسی بهترین کارخانه بلوک هبلکس موضوع این مقاله است. قطعا، دانستن ویژگی هایی که یک کارخانه شاخص و خوب دارد، به شما در شناخت بهترین کارخانه های این بلوک کمک می کند.

تاریخ در مورد بلوک بتنی اتوکلاو در ایران چه می گوید؟

احداث کارخانجات بلوک aac که نوعی بتن سبک و متخلخل است، در ایران به سال 1362 مربوط می شود. البته راه اندازی اولین واحد بتن هوادار اتوکلاو شده مربوط به سال 1365 و با نام تجاری سیپورکس می باشد. با این حال، بلوک اتوکلاو شده در سال 1367 و با نام تجاری هبلکس به واسطه شرکت آستان قدس رضوی به مردم ایران معرفی شد و همچنان بسیاری از افراد به تمام بلوک های سبک اتوکلاو شده ی تولید شده در کشور، heblex می گویند. در نتیجه می توان گفت که کارخانه بلوک سبک aac در ایران قدمت نسبتا زیادی دارد.

کمی با بلوک اتوکلاو شده aac بیشتر آشنا شوید

بتن هوا دهی اتوکلاو در واقع نوعی بتن پیش‌ ساخته است که از مواد اولیه طبیعی ساخته می شود. این بلوک برای اولین بار در سوئد، زمانی که یک مهندس معماری مخلوط بتن معمولی سیمان، آهک، آب و ماسه را با مقدار کمی پودر آلومینیوم ترکیب کرد، ساخته شد. در این ترکیب پودر آلومینیم به عنوان یک ماده انبساطی عمل می ‌کند که باعث بالا آمدن بتن می ‌شود. نتیجه ی آن تولید بتنی است که تقریبا۸۰ درصد آن از هوا تشکیل شده است. بتن اتوکلاو در کارخانه تولید بلوک هبلکس به ‌طور معمول به صورت بلوک ساخته می‌شود و به شیوه ای مشابه با بلوک ‌های بتنی استاندارد استفاده می ‌شود. در ادامه روش ساخت این بلوک در کارخانه بلوک هبلکس را به شما ارائه خواهیم داد.

کمی با بلوک اتوکلاو شده aac بیشتر آشنا شوید

روش ساخت بلوک aac به چه شکل است؟

موادی که برای ساخت این بلوک احتیاج می شود، عبارتند از: ماسه، آهک، سیمان و گچ، سیلیس و پودر آلومینیوم. ساخت این بلوک ‌ها با مرحله‌ مخلوط کردن شروع می ‌شود. سیمان، سنگدانه و آب با یکدیگر مخلوط می شوند تا دوغاب تشکیل شود. در حقیقت این مواد درون میکسر های مخصوصی ریخته می شود تا ماده به خوبی ترکیب شود. پس از اینکه آلومینیوم اضافه می شود، حباب ‌های هوا در سراسر ماده تشکیل می‌ شوند و یک ماده سبک با چگالی کم تولید می کنند.  

در مرحله بعد، بتن مرطوب قالب زده می ‌شود و سپس به صورت بلوک برش داده می شود. پس از آن بلوک‌ ها برای پخت کامل و تحت فشار قرارگرفتن به اتوکلاو منتقل می شوند. این خلاصه ای از روش ساخت بلوک بتنی اتوکلاو در کارخانه بلوک هبلکس بود. اما آیا تمامی کارخانجات، بلوک با کیفیت تولید می کنند و آیا کیفیت بلوک تمامی آنها مانند یکدیگر است؟ مسلما جواب این سوال خیر است. در فرآیند تولید هر یک از مصالح ساختمانی، برخی کارخانجات کیفیت محصول بهتری نسبت به سایرین دارند. اما بهترین کارخانه تولید بلوک هبلکس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین کارخانه بلوک هبلکس چه ویژگی هایی دارد؟

اصولا بهترین کارخانه بلوک هبلکس، بهترین محصولات را نیز تولید می کند. بلوک aac به دلیل خصوصیات منحصر بفردش، معروف شده است. در نتیجه کارخانه ای که بتواند محصولی تولید کند که نه تنها خصوصیات لازم، بلکه ویژگی های دیگری را نیز در خود جای بدهد، بلوک های تولیدی اش نسبت به سایرین برتری دارد. شناخت ویژگی های این بلوک ما را در شناخت بهترین کارخانه تولید بلوک هبلکس یاری می کند. در ادامه به بررسی تمامی خصوصیات آن خواهیم پرداخت.

  • وزن پائین: بارزترین خصوصیت این بلوک، سبک بودن آن است که موجب سهولت در اجرای آن می شود. ضمنا همین ویژگی، قیمت اجرای بلوک هبلکس را کاهش می دهد. همچنین هزینه های سازه ای ساختمان نیز کاهش می یابد. از آنجایی که نیروی زلزله وارد سازه، رابطه مستقیم با وزن سازه دارد، این بلوک منجر به کاهش نیروی موثر زلزله می شود.
  • عایق صوتی و حرارتی: کارخانه بلوک هبلکس باید بتواند محصولی تولید کند که عایق خوبی در برابر صدا و حرارت باشد. این یکی از خصوصیات بارز این بلوک است.
  • مقاومت بالا در برابر عوامل طبیعی: بلوک aac مقاومت بالایی در برابر آتش، زلزله و سایر عوامل زیست محیطی دارد و باید بتواند ساکنین ساختمان را در برابر این عوامل و بلایا محافظت کند. طبق تحقیقات انجام شده، دیوار ساخته شده از این بلوک قادر است بیش است 3 ساعت در برابر آتش و سرایت آن مقاومت کند.
  • مقرون به صرفه بودن: قیمت بلوک هبلکس نسبت به سایر بلوک های سبک بتنی، مقرون به صرفه تر است. این بلوک به راحتی حمل می شود و دیوار چینی با آن ساده است. به دلیل ساختاری که دارد، خرید بلوک هبلکس در بازار با قیمت مناسب تری انجام می شود. برای سفارش این بلوک، حتما شماره تلفن کارخانه بلوک هبلکس را در ذهن ثبت کنید.
بهترین کارخانه بلوک هبلکس در ایران

این کارخانه بلوک هبلکس، با مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس تهران را ارائه می کند!؟

وقتی صحبت از خرید مصالح به کار برده شده در ساختمان ها می شود، به هیچ عنوان نباید کیفیت را فدای قیمت کرد. بهترین ترفندی که می توانیم به ساختمان سازان پیشنهاد کنیم تا بتوانند بلوک های اتوکلاو شده با کیفیتی را خریداری کنند، این است که خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه تولید بلوک هبلکس انجام دهند. نه همه کارخانه های فعال در کشور، اما اغلب آنها سعی می کنند بلوک هایی در نهایت کیفیت، و با رعایت استانداردها در اختیار متقاضیان قرار دهند.

بنا به وظیفه ای که ما به گردنمان است، نمی توانیم از هیچ یک از کارخانه های تولید کننده هبلکس در کشور به عنوان بهترین یاد کنیم؛ زیرا اغلب آنها تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند بلوک هایی با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار قرار دهند. اگر می خواهید مناسب ترین قیمت بلوک هبلکس تهران را بدانید، بهتر است با تلفن کارخانه بلوک هبلکس تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها دریافت کنید. کارشناسان مجموعه های معتبر تولید کننده بلوک های هبلکسی یا اتوکلاو شده، در نهایت صبر به شما جواب خواهند داد و راهنمایی تان خواهند کرد.

آیا میدانید چرا تعداد کارخانه بلوک هبلکس در کشور رو به افزایش گذاشته است؟

شاید بدانید، یکی از جدیدترین مصالحی که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد، بلوک های هبلکسی هستند. این بلوک ها خیلی مزیت ها دارند و به همین دلیل، میزان تقاضای آنها در داخل کشور بیشتر شده است. برای آنکه بتوان به این حجم از تقاضاها پاسخ داد، می بایست تولیدکننده ای در داخل کشور وجود داشته باشد تا بتواند این نیاز را جواب دهند.

افزایش تعداد کارخانه بلوک هبلکس در کشور، برای آنکه نیاز ساختمان سازها به بلوک های هبکلسی پاسخ داده شود، صورت گرفته و امروز، خیلی راحت و ساده می توان به مراکزی که این بلوک ها را می سازند و می فروشند، مراجعه کرد و بلوک مورد نیاز را درخواست داد.

در ضمن، اطمینان از کیفیت بلوک کارخانه هایی که در داخل کشور کار می کنند، موضوع دیگری است که در نوع خود از اهمیت بالایی برخوردار است. از آنجایی که دسترسی به این کارخانه های ایرانی راحت تر است، می توان ضمن اطمینان از بحث کیفیت، مانُورهایی نیز روی بحث قیمت داد و به شکلی با کارخانه داران صحبت کرد که این بلوک ها را با قیمتی مناسب در اختیار قرار دهند.

دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت و خرید بلوک هبلکس با ما تماس بگیرید.

09121916371

09339754326

در کارخانه بلوک هبلکس چه محصولات دیگری عرضه می شود؟

شاید تصور کنید که در کارخانه بلوک هبلکس، تنها بلوک های اتوکلاو شده در ابعاد مختلف تولید می شوند، اما این یک تصور اشتباه است. در اکثر کارخانجات تولید کننده بلوک های هبلکسی، علاوه بر خط تولید این بلوک ها، خط تولید اتصالات بلوک اتوکلاوی مانند بست های تخت رادیکالی و چسب های مخصوص هبلکسی نیز وجود دارد و این اقلام نیز تولید می شوند.

در دیوار های ساخته شده با بلوک هوادار، بهتر است از ملات آماده که به صورت پودری شکل تولید می شود، استفاده کنید. این چسب ها، چسبندگی بسیار بیشتر و خواص عایق بندی بالاتری نسبت به ملات سنتی دارند. خریداران می توانند هنگام خرید بلوک ها از کارخانه، این چسب ها را نیز تهیه کنند.

هر دیوار اتوکلاوی باید با بست های تخت کلاف شود تا نیرو و فشار وارد شده بر دیوار در تمام نقاط آن به طور یکسان تقسیم ‌شود. این بست ها و سایر اتصالات هبلکسی مانند ناودانی منقطع نیز در کارخانجات تولید کننده بلوک اتوکلاو شده قابل عرضه هستند. بهتر است قبل از خرید بلوک اتوکلاو شده و مابقی اقلام مرتبط به آن، کارخانه ای را با تولیدات با کیفیت پیدا کرده و بعد تصمیم به خرید بگیرید.

در کارخانه بلوک هبلکس چه محصولات دیگری عرضه می شود؟

چرا بلوک بتنی را از کارخانه بلوک هبلکس خریداری کنیم؟

در این مقاله تاکید ما بر خرید بلوک اتوکلاو شده از کارخانجات تولید این مصالح می باشد. دلیل این کار این است که متقاضی و خریدار، محصول را با کمترین قیمت تهیه کند. شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش بیاید که چه تفاوتی بین قیمت خرید بلوک های هبلکسی از بازار و کارخانه وجود دارد؟

مصالح ساختمانی از جمله بلوک های متخلخل به دلیل تقاضای بالا برای خرید آن در بازار، قابلیت واسطه گری و فروش از مراکز مختلف را دارد. متاسفانه به دلیل عدم نظارت کافی بر قیمت ها در بازار، بهتر است این بلوک ها را مستقیما یا از کارخانه و یا از نمایندگی ها خریداری کنید.

علاوه بر این، تولیدات کارخانجات معتبر بسیار با کیفیت و تضمین شده هستند، به طوری که خریدار با خیال راحت و با اطمینان خاطر می تواند این محصول را با به صرفه ترین قیمت و بالا ترین کیفیت خریداری کند.

یک دلیل دیگر برای این سوال که چرا بلوک بتنی را از کارخانه بلوک هبلکس خریداری کنیم، این است که کارخانجات تولید کننده بلوک های اتوکلاو علاوه بر تولید بلوک های بتنی، چسب ها و سایر مصالح مرتبط با این حوزه را نیز تولید و عرضه می کنند.

با کاربرد بلوک های aac آشنا شوید!؟

از بتن aac تولید شده در کارخانه بلوک هبلکس می توان در دیوار ها، پانل ‌های سقف و سردر (نعل درگاه) استفاده کرد. پانل ‌ها معمولا ۸ اینچ تا ۱۲ اینچ ضخامت‌ دارند. همچنین عرض آن‌ ها معمولا ۲۴ اینچ و طولشان ۲۰ فوت است. درحالی که بلوک ها معمولا ۲۴، ۳۲ یا ۴۸ اینچ طول و ۴ تا ۱۶ اینچ ضخامت دارند.  

 از انواع بلوک دیگری که خصوصیات نسبتا مشابهی با بلوک بتنی aac دارد، بلوک سفال است. منتهی در مقایسه بلوک هبلکس با سفال، heblex حدودا 100 کیلوگرم از سفال سبک تر است و تاثیر وزن بر مقاومت در برابر زلزله را نیز نمی توان نادیده گرفت. در مقایسه سایر ویژگی ها نیز، این بلوک نسبت به سفال برتری دارد. البته همانطور که گفتیم، این موضوع به کیفیت ساخت کارخانه بلوک هبلکس نیز بستگی دارد.

علاوه بر این، موضوع دیگری که بر کارایی بلوک سبک aac تاثیر می گذارد، شیوه صحیح اجرای این بلوک است که باید با ابزار مخصوص انجام شود. خرید ابزار هبلکس به دلیل اینکه در روند ساخت و ساز با این بلوک، مورد استفاده قرار می گیرد نیز لازم است. این ابزار ها عبارتند از: چکش لاستیکی، اره، گونیای برش، همزن چسب، ماله چسب ریز و … . قیمت ابزار هبلکس اقتصادی و مناسب است؛ زیرا در صورت اجرای نامناسب این بلوک شما مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری خواهید بود. توصیه می کنیم، جهت دریافت بهترین و با کیفیت ترین نوع بلوک، با تلفن کارخانه بلوک هبلکس تماس بگیرید.

کلام آخر

همه ویژگی هایی که در بالا اشاره کردیم، در سورنا هبلکس وجود دارد. این مجموعه بلوک های هبلکسی با کیفیتی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

:امتیاز

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

تماس بگیرید!